Restauracja Polka w Warszawie Restauracja Polka w Warszawie

Nasza oferta

  • SPOTKANIA RODZINNE

    SPOTKANIA RODZINNE

    Restauracja Polka to idealne miejsce do organizacji  uroczystości rodzinnych lub małych spotkań w gronie przyjaciół.

  • SPOTKANIA BIZNESOWE

    SPOTKANIA BIZNESOWE

    Restauracja Polka  to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. 

Układ sal

Wnętrze Restauracji Polka w Warszawie składa się z siedmiu bogato dekorowanych sal, które mieszczą się w zabytkowej renesansowej kamienicy Mansjonarii, zwanej też domem nad Kanałem. Kamienica znajduje się na Starym Mieście, nieopodal Zamku Królewskiego.

SALA BAROWA

Sala Barowa to idealne miejsce na popołudniowy relaks przy filiżance świeżo zaparzonej kawy lub lekki lunch. Przy okazji delektowania się wyśmienitym jedzeniem, można podziwiać przepiękny widok na  Zamek Królewski i Kolumnę Zygmunta III Wazy, który rozpościera się z okien tej sali.

Sala Barowa dostępna jest dla gości od października do kwietnia.

 

Sala Barowa

SALA ZIELONA I

Salę zdobi przepych zielonych barw oraz  kwieciste ornamenty, które powodują, że wiosna w Polce trwa przez cały rok. Liczne lustra wiszące na ścianach oraz sklepienia krzyżowe, charakterystyczne dla architektury renesansowej, dodają wnętrzu przestronności. Sala z widokiem na Zamek Królewski  pomieści  do 20 gości.

Sala Zielona I

SALA ZIELONA II

Nieco większa od sali Zielonej I, odrestaurowana w podobnym stylu i kolorystyce. Sala z widokiem na Zamek Królewski  pomieści do 24 gości.

Istnieje możliwość różnego ustawienia stołów.

Jeden wspólny stół pomieści do 20 osób, ustawienie w kształcie litery "U" do 26 osób.

Sala Zielona II

SALA ŻÓŁTA

Największa z dostępnych w Polce sal, przeznaczona dla 32 gości. Dominujący żółty kolor wnętrza oraz ozdobne, ludyczne wzory tworzą sielską, letnią atmosferę, która panuje w Sali Żółtej cały rok. Drewniane, ciemne stoły oraz rzeźbione krzesła i elementy architektoniczne odzwierciedlają dawny polski styl.

Istnieje możliwość różnego ustawienia stołów:

Jeden wspólny stół pomieści do 20 osób, ustawienie w kształcie litery "U" do 30 osób.

Sala Żółta

SALA TULIPAN

Sala o kolebkowych sklepieniach i ścianach przyozdobionych charakterystycznym tulipanowym motywem. To przytulne i nastrojowe wnętrze może gościć do 18 osób przy jednym stole.

Sala Tulipan

SALA KOMINKOWA

Sala idealna na kameralne, zamknięte spotkania biznesowe czy uroczystości rodzinne, przeznaczona dla 18 osób. Przepiękny drewniany kominek umiejscowiony centralnie pod jedną ze ścian, buduje nastrój ciepła i rodzinnej atmosfery.

Sala Kominkowa

PATIO

Nasze patio jest niezwykle przytulne i jasne, naturalnie oświetlone przez promienie słoneczne, które wpadają przez szklany dach. Przez cały rok możemy poczuć tu klimat letniego ogródka. Sala dysponuje 16 miejscami.

Patio