POLSKA KUCHNIA

Bez obrusów i bez pośpiechu, kolorowo i przyjaźnie – po polsku.

tradycyjna polska kuchnia
O MAGDZIE GESSLER

Niekwestionowany autorytet kulinarny, od lat doceniana przez branżę i miliony Polaków. To dzięki jej pasji i zaangażowaniu udało się uratować niemal 150 restauracji w całym kraju, a liczba ta cały czas rośnie.

Z ognistym temperamentem i charakterystyczną burzą blond loków walczy o smak, jakość i styl polskich restauracji. Podróżniczka, autorka książek i felietonów kulinarnych, unikalna osobowość telewizyjna.

Zdobywczyni Wiktora w kategorii Największe odkrycie telewizyjne, laureatka Telekamery 2012 w kategorii Osobowość telewizyjna oraz Top Ten 2013 w kategorii Zawsze na szczycie.

Od 2012 jest jurorką w polskiej edycji Master Chef, a  polskim widzom najbardziej znana jest z Kuchennych Rewolucji, prowadzonych przez nią bez przerwy od 2010.

restauracja na specjalne okazje warszawa
restauracja magdy gessler warszawa starówka
NASZA HISTORIA

W wiekowych murach kamienicy na Starym Mieście znajduje się restauracja „Polka” – miejsce, w którym polscy i zagraniczni Goście mogą poznać smak tradycyjnej polskiej kuchni.

Restauracja „Polka” to piękny przejaw autorskiej idei Magdy Gessler, by propagować różnorodność, barwność i tradycję polskiego stołu. Pomysł jasno pokazujący, że polska kuchnia to wyrafinowana całość wielokulturowych wpływów.

Dania są podawane na drewnianych stołach, bez obrusów we wnętrzach nawiązujących do architektury renesansowych kamienic. Goście mogą spożywać posiłek w jednej z kilku sal lub na pięknym, słonecznym patio.

Każda osoba, która odwiedzi „Polkę”, będzie traktowana z prawdziwą polską gościnnością.

Mamy nadzieję, że wkrótce Cię powitamy.
Kliknij, aby zapytać już dziś lub zobacz nasze menu!